Dvadsiatka podľahla Česku v oboch prípravných zápasoch
26.05.2016
Zverenci trénera Milana Černického ťahali v oboch zápasoch proti českým rovesníkom za kratší ...
Program zápasov majstrovstiev SR
26.05.2016
Od piatka budú bojovať mládežnícke tímy v šiestich kategóriách o titul majstra Slovenska....
Basketbalistke IRENE ČILLÍKOVEJ-RAJNIAKOVEJ bude na oslave šesťdesiatky chýbať najmä brat Peter
26.05.2016
Šľahačkou na torte bol európsky bronz Ako ste oslávili vaše nevšedné narodeniny? – oslovili sme pri...
Školskú basketbalovú ligu ovládla ZŠ Tajovského zo Senca
23.05.2016
Turnaj, ktorým sa zavŕšil už piaty ročník Školskej basketbalovej ligy – VISTA real Cupu, sa uskutočnil v ut...
Dva tituly do Bystrice, po jednom do Košíc a Bratislavy
22.05.2016
Dnes sme spoznali majstrov Slovenska v štyroch kategóriách. Juniorky a mladšie žiačky bojovali o titul v&...
Sumár výsledkov druhého hracieho dňa MSR v štyroch kategóriách
22.05.2016
Juniorky: BKŽ Levice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica  35:51 (11:31) BKM Junior UKF Nitra - ŠBK Šamorín 62:44 (2...
Program zápasov majstrovstiev SR v Nitre, Košiciach a Žiari nad Hronom
21.05.2016
Juniorky, Nitra ŠH Dolnočermánska: Sobota 15.30 BKŽ Levice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica 18.00 BKM Junior UKF Nitra - &...
nasledujúca strana >>
Eurovia SBL - Extraliga ženy

Finále

PO35. BC Prievidza 92:80 (51:50) 1:0
MBK Rieker Com Therm KN
PO37. MBK Rieker Com Therm KN  77:86 (41:44) 0:2
BC Prievidza 
PO39.  BC Prievidza 96:86 (55:45) 3:0
MBK Rieker Com Therm KN
PO41.  MBK Rieker Com Therm KN 96:88 (48:40) 1:3
BC Prievidza
PO42. BC Prievidza  101:79 (55:45) 4:1
MBK Rieker Com Therm KN

O 3.miesto

PO36. BK Inter Bratislava 90:79 (50:37) 1:0
KB Košice
PO38. KB Košice 82:92 (54:49) 0:2
BK Inter Bratislava
     
SEMIFINÁLE:
  KB Košice 2:4 na zápasy 
BC Prievidza
  BK Inter Bratislava   0:4 na zápasy
MBK Rieker Com Therm KN 

Konečná tabuľka základnej časti:

 

DružstvoZápasyBody
1BC Prievidza3258
2BK Inter Bratislava3257
3MBK Rieker Com Therm KN3255
4BK Levickí Patrioti3255
5KB Košice3253
6Iskra Svit3242
7VŠEMvs Karlovka Bratislava3241
8MBK SPU Nitra3239
9BK 04 AC LB SNV3232


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

elektrárne


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Zdravý vývoj


Slovenska streetbalova asociacia