SportOffice7

SportOffice 7 - jeho súčasťou je SportDraw+SportPlanner. SportDraw sa dá kúpiť ako samostatný grafický program, o jeho funkciách sme písali vyšie. 

SportOffice, ktorého súčasťou je SportPlanner, je archív: 500 cvičení v jednotnej databáze, datábaza plus obsahuje cvičenia v posilňovni, 100 cvičení!!! Radenie muscules, cardio exercizes, pliometric, ihriská s obrázkami 4x4, 3x3, 2x2, 2x3, stránku databázy. Jedným kliknutím získate celý archív cvičení, kategórie jednotlivých cvičení v playbooku,databázy jednotlivých družstiev, štatistiky zápasov za posledné 3 sezóny, videá a ďalšie súbory.
Skauting Správy (Scouting report) s moderným dizajnom má množstvo šablón, umožňuje pridávať nové alebo upraviť už existujúce.
Skauting Set umožňuje vložiť obrázky z programu SportDraw.
V programe môžete zaznamenávať hráčov základnej zostavy, ich štatistiky a ich schopnosti. To isté platí aj pre striedajúcich hráčov. Program obsahuje herný scenár každého zápasu s detailami každého zápasu, porovnáva výsledky súpera a domácich hráčov.
Program obsahuje testy a databázu všetkých parametrov. Tiež obsahuje rôzne tréningy na rozvoj silových schopností, prepočítava BMI index. Obsahuje sekciu vytvárania tréningových jednotiek,  kde doplnujete oblasti vlastných cvičení, náhľad, skupiny, video, poznámky. Automaticky možete získať grafový diagram všetkých aspektov tréningu, plánovanie týždenného mikrocyklu s grafom na každý deň.
Program obsahuje Master Plan.
Silový tréning môžete pravidelne dopĺňať aj o vlastné cvičenia.
Program obsahuje databázu výživy a 6000 príkladov stravovacách návykov, jednoduché vyhľadávanie a pridávanie receptov / potravín, detailných info, info o vitamínoch a mineráloch. Umožňuje vytvárať individuálnu stravu pre každého hráča a analýzu kalórií.
Program vytvára analýzu a porovnanie s ďalšími potravinami.
Obsahuje Export / Import dát, výmenu dát medzi užívateľmi, auto zip archív.
Umožňuje vytvárať jednotlivé výstupy vo formáte webovej stránky, PDF s bezplatným PDF Printer.
Obsahuje všetkých 29 hlavných jazykov používateľského rozhrania a hlavne umožňuje pracovať aj v slovenskom jazyku, čo je veľkou výhodou. 
Program má na výber rôzne skiny, teda farebné prevedenia.
Obsahuje kalendár. Každú udalosť môžete v kalendári zaznamenať a zároveň zmazať, t.j. udalosti z tréningu, zápasov, výživa, aktivita, testy a hlavné udalosti. Program vám ponúka možnosť presunu na iné internetové portály, napr. záskanie mapy z Googlu.
Program umožňuje odobratie licencie pri zmene operačného systému v počítači a následne vyžaduje opätovnú inštaláciu. 
 
Celosvetovo najuznávanejší ŠportOffice má SportDraw a SportPlanner v jednom balíku. Používa sa pre plánovanie a organizovanie celého programu. SportDraw ponúka ľahké vytváranie cvičení a herných schém a animácií. Môžete ukladať videá vo formátoch MP4 video, FLV, MPG DVD alebo iné videá z cvičení na každom Apple iPad / iPhone Android mobile alebo tablete, alebo poslať e-mailom, prípadne použitie vašeho videa v skautingu. SportOffice obsahuje funkcie basketbalového tréningu, plánovanie, rozdelenie tréningu, tréning sily, tréningové plány, vyhľadávanie správ, triedený archív s 500 cvičeniami, výživu, aktivity, rovnako ako umožňuje udržať cenné informácie o každom hráčovi a vašom teame a jednotlivé videá.

V prípade požadovania viacerých informácií o programe napíšte na: i.kurilla@slovakbasket.sk

Nákup programu SportOffice7 a ceny nájdete tu: http://www.sportcode.co.rs/order.htm

 
SportOffice obrázok:
 
 
tréningová jednotka obrázok:
 
 
tréning sily obrázok:
 
 

PARTNERI


SportCodingNWS