Slovenky prehrali v zápase o 5. - 8. miesto s Tureckom
24.06.2017
Reprezentácie SR
Slovenské basketbalistky čakal počas sobotňajšieho popoludnia predposledný zápas tohoročnej edície Majstrovstie...
Slovenské reprezentantky U20 odhrali v príprave zápasy s Poľskom
23.06.2017
Reprezentácie SR
Slovenská ženská reprezentácia do 20 rokov odohrala od utorka 20. júna do štvrtka 22. júna tri prípr...
Reprezentanti do 20 rokov prehrali v príprave s Poľskom
23.06.2017
Reprezentácie SR
Na konci svojho druhého sústredenia v Prievidzi odohrala slovenská reprezentácia chlapcov do 20 rokov dva príp...
Slovensko prehralo vo štvrťfinále ME s Francúzskom
22.06.2017
Reprezentácie SR
Slovenky vo štvrtok pri svojom prekvapivom účinkovaní v štvrťfinále narazili na vicemajsterky Európy ...
Slovensko postupuje do štvrťfinále
20.06.2017
Reprezentácie SR
V utorok v doteraz najdôležitejšom zápase tohoročných Majstrovstiev Európy čakali na Slovenky reprezent...
Slovenky prehrali s Talianskom
19.06.2017
Reprezentácie SR
Slovenské reprezentantky sa vo svojom treťom vystúpení v skupinovej fáze Majstrovstiev Európy stretli s ...
Slovenky zvíťazili nad Bieloruskom
17.06.2017
Reprezentácie SR
Vo svojom druhom vystúpení sa dnes Slovenky stretli s tímom Bieloruska. Obe družstvá svoj prvý duel počas &u...
<< predchádzajúca strana nasledujúca strana >>
Eurovia SBL - Extraliga ženy

III.kolo play-off finále 5.zápas 20.5.2017 sobota

PO39. BK Inter Bratislava 94:82 (45:44) 4:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
     
 
PO35. BK Inter Bratislava 75:70 (44:47) 1:0

MBK Rieker Com Therm Komárno

PO36. MBK Rieker Com Therm Komárno
64:66 (37:28) 0:2

BK Inter Bratislava

PO37. BK Inter Bratislava 79:73 (44:39) 3:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO38. MBK Rieker Com Therm Komárno           86:66 (48:23) 1:3    
BK Inter Bratislava 

II.kolo play-off semifinále

  KB Košice 2:4
MBK Rieker Com Therm Komárno
  BK Inter Bratislava 4:1
BC Prievidza
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice4074
2BK Inter Bratislava4069
3BC Prievidza4068
4BK Levickí Patrioti4066
5MBK Rieker Com Therm KN4064
6Iskra Svit4062
7MBK Lučenec4058
8MBK Handlová4056
9VSEMvs Karlovka Bratislava4050
10BK 04 AC LB SNV4049
11MBK SPU Nitra4042


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia