SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Ženy do 20 / Women U 20

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Juraj Suja
Asistent trénera: Marek Jurík
Doktor: Michal Slašťan
Fyzioterapeutka: Alžbeta Dutková
Vedúci družstva: Štefan Kubík

Hráčsky káder na Majstrovstvách Európy:

Denisa Blanárová, Marcela Dolniaková, Veronika Dulová, Alexandra Hašková, Lucia Kelčíková, Monika Kučerková, Jana Matejčíková, Miroslava Mištinová, Alexandra Mončeková, Veronika Remenárová, Radka Stašová, Tereza Sedláková

 

 

Reprezentácia U20 dievčatá - prehľad o umiestneniach

2016 - Majstrovstvá Európy 15.miesto A divízia, viac info

2015 - Majstrovstvá Európy 8.miesto A divízia, viac info

2014 - Majstrovstvá Európy 8.miesto A divízia, viac info

2013 - Majstrovstvá Európy 7.miesto A divízia, viac info

2012 - Majstrovstvá Európy 12.miesto A divízia, viac info

2011 - Majstrovstvá Európy 13.miesto A divízia, viac info

2010 - Majstrovstvá Európy 2.miesto B divízia, postup do A divízie, celkove 18.miesto, viac info

2009 - Majstrovstvá Európy 4.miesto B divízia, celkove 20.miesto, viac info

2008 - Majstrovstvá Európy 4.miesto B divízia, celkove 20.miesto, viac info

2007 - družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2006 - Majstrovstvá Európy 3.miesto B divízia, celkove 19.miesto, viac info

2005 - družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2004 - Majstrovstvá Európy 7.miesto, viac info

2002 - Majstrovstvá Európy 9.miesto, viac info

2000 - Majstrovstvá Európy 8.miesto (1. Majstrovstvá Európy v tejto kategórii), viac info


Eurovia SBL - Extraliga ženy

43.kolo 25.3.2017 sobota

253. MBK Rieker Com Therm Komárno 18:00 h.
VŠEMvs Karlovka Bratislava
254. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 18:00 h.  24.3.!
MBK SPU Nitra
256. MBK Handlová 18:00 h.

MBK Lučenec

257.  KB Košice 19:00 h.
BK Levickí Patrioti
258. BK Inter Bratislava 18:00 h.
BC Prievidza
255.   Iskra Svit-voľno     
 

42.kolo 22.3.2017 streda

247. VŠEMvs Karlovka Bratislava 67:100 (32:52)
BC Prievidza
248. BK Levickí Patrioti 87:85 (53:48)
BK Inter Bratislava
249. MBK Lučenec 63:86 (36:39)
KB Košice
251.

MBK SPU Nitra

73:89 (44:38)
Iskra Svit
252.

MBK Rieker Com Therm Komárno

108:79 (62:35)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

250.     voľno-MBK Handlová  
 

Priebežná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice3870
2BK Inter Bratislava3866
3BC Prievidza3865
4BK Levickí Patrioti3863
5MBK Rieker Com Therm KN3860
6Iskra Svit3960
7MBK Lučenec3855
8MBK Handlová3854
9VSEMvs Karlovka Bratislava3848
10BK 04 AC LB SNV3947
11MBK SPU Nitra3840


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia