SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
1. liga muži

Žreb a výsledky  12.08.2010
 Žreb 1.ligy mužov 2009 – 2010 
 Výsledky 1.ligy mužov 2009 – 2010
  

Súpisky 
 B.S.C. Bratislava  
 Inter Bratislava „B“
   
 MBK Karlovka Prírodovedec Bratislava
    
 BK Slovenský Orol Levoča
   
 1.BK Michalovce
     
 MŠK Iskra Petržalka
     
 MBK Pezinok „B“
  & amp;nbsp; 
 
BK ŠPD Rožňava   
 ŠKP Filozof Bratislava
     
 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves „B“
    
 BKM Legato Svit
     
 Štadion Trenčín
    
 MBK AŠK Slávia Trnava
     
 Slávia TU Košice
    
 MŠK Žiar nad Hronom
     
 ŠKP ŽOS Zvolen< /a>
     

Štatistiky 
 Západ – úvod    
 Z& amp;aacute;pad – družstvá
    
 Západ – hráči
    
 Západ – družstvá priemer
     
 Západ – hráči priemer    
 Západ – tabuľka
  & amp;nbsp;  
 Západ – hráči v družstvách
  

 Východ – úvod    
 Východ – družstvá
     
 Východ – hráči
    
 Východ – družstvá priemer
     
 Východ – hráči priemer
     
< img src="http://www.slovakbasket.sk/logo/doc02.gif" alt="" width="16" height="16" border="0" /> Východ – tabuľka
     
 Východ – hráči v družstvách
    

 Skupina o 1.- 8.miesto – úvod     
 Skupina o 1.- 8.miesto – družstvá
     
 Skupina o 1.- 8.miesto – hráči
    
 Skupina o 1.- 8.miesto – družstvá priemer  & nbsp; 
 Skupina o 1.- 8.miesto – hráči priemer
     
 Skupina o 1.- 8.miesto – tabuľka
    
 Skupina o 1.- 8.miesto – hráči v družstvách
    

 Skupina o 9.- 16.miesto – úvod    
 Skupina o 9.- 16.miesto – družstvá
     
 Skupina o 9.- 16.miesto – hráči
     
 Skupina o 9.- 16.miesto – družstvá priemer
     
 Skupina o 9.- 16.miesto – hráči priemer
    
 Skupina o 9.- 16.miesto – tabuľka
     
 Skupina o 9.- 16.miesto – hráči v družstvách


Extraliga muži - Extraliga ženy

1. kolo   4.10.2014   sobota 

1. MBK SPU Nitra  
VŠEMvs Karlovka BA
2. BK 04 AC LB SNV  
MBK Handlová
3. MBK Rieker Com Therm KN   
ŠKP Banská Bystrica
4. BK Levickí Patrioti  
BC Prievidza
5. BK Inter Incheba BA  
Iskra Svit

2. kolo   8.10.2014   streda

6. VŠEMvs Karlovka BA  
Iskra Svit
7. BC Prievidza  
BK Inter Incheba BA
8. ŠKP Banská Bystrica  
BK Levickí Patrioti
9. MBK Handlová  
MBK Rieker Com Therm KN
10. MBK SPU Nitra  
BK 04 AC LB SNV


Priebežná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1MBK SPU Nitra00
2BK 04 AC LB SNV00
3MBK Rieker Com Therm KN00
4BK Levickí Patrioti00
5BK Inter Incheba BA00
6VSEMvs Karlovka BA00
7MBK Handlová00
8ŠKP Banská Bystrica00
9BC Prievidza00
10Iskra Svit00


 

 


Ostatné výsledky

Fotogaléria

MINEDU
Nadácia SPP
Tabor
ZT-SBA
ZBR
Spalding