SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Sekretariát

Prezident:              

                      

JUDr. Pavel Bagin
bagin@slovakbasket.sk    

Generálny sekretár: 

Mgr. Ľubomír Ryšavý
0905 387 900
l.rysavy@slovakbasket.sk

Vedúci sekretariátu súťaží:

Juraj Panák
0905 648 347
j.panak@slovakbasket.sk

Sekretár súťaží:

Štefan Kubík
s.kubik@slovakbasket.sk 

Asistent prezidenta a generálneho sekretára:

Mgr. Tomáš Ďurčan
0918 241 839
sekretariat@slovakbasket.sk 

Medzinárodný úsek:                   

Andrea Kulichová
0915 975 029
sba@slovakbasket.sk

Ekonómka: Ing. Daniela Blahová
0905 202 098
ekonom@slovakbasket.sk

Ústredný tréner:

PaedDr. František Rón
0907 986 706
f.ron@slovakbasket.sk

Ústredný tréner mládeže: 

Ing. Richard Kamenský
0917 720 476
r.kamensky@slovakbasket.sk

3x3 T.E.A.M. SLOVAKIA:    

Mgr. Marek Adamčík
0903 851 911
3x3@slovakbasket.sk

Riaditeľ Majstrovstiev Európy chlapcov U18: Martin Struhár
0905 647 644
m.struhar@slovakbasket.sk 
Redaktor webu: 

 Mgr. Peter Zagiba                                                   
zagiba@slovakbasket.sk

 

 

 


Eurovia SBL - Extraliga ženy

33.kolo  11.2.2017 sobota

193. BK Inter Bratislava 95:68 (48:42)
VŠEMvs Karlovka Bratislava
194. KB Košice 93:77 (54:41)
BC Prievidza
195.  MBK Handlová 78:88 (38:52)
BK Levickí Patrioti
196.  Iskra Svit 89:73 (50:32)
MBK Lučenec
198. MBK Rieker Com Therm Komárno 137:76 (69:34)
MBK SPU Nitra
197.   BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - voľno     
 

34.kolo  22.2.2017 streda

199. VŠEMvs Karlovka Bratislava 19:00 h.
MBK SPU Nitra
201. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 18:00 h.
MBK Lučenec
202. Iskra Svit 18:00 h.
BK Levickí Patrioti
203. MBK Handlová 18:00 h.
BC Prievidza
204.

KB Košice

18:00 h.

BK Inter Bratislava

200.     MBK Rieker Com Therm Komárno-voľno  
 

29.kolo 13.2.2017 pondelok, dohrávka

172. KB Košice - MBK SPU Nitra 20:0 kont.!

26.kolo 14.2.2017 utorok, dohrávka  

154. MBK Rieker Com Therm Komárno - BC Prievidza 101:99 (60:45)

Priebežná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice3055
2BK Inter Bratislava3053
3MB Levickí Patrioti3050
4BC Prievidza2949
5MBK Rieker Com Therm KN3047
6Iskra Svit3045
7MBK Handlová3043
8MBK Lučenec2942
9VSEMvs Karlovka Bratislava3039
10BK 04 AC LB SNV3036
11MBK SPU Nitra3031


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

elektrárne


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Zdravý vývoj


Slovenska streetbalova asociacia